sobota, 18 grudnia 2010

The other man.

plakat do filmu Niewinna (2008)plakat do filmu Niewinna (2008)plakat do filmu Niewinna (2008)plakat do filmu Niewinna (2008)plakat do filmu Niewinna (2008)plakat do filmu Niewinna (2008)

Peter (Liam Neeson) i Lisa (Laura Linney) są małżeństwem od ponad dwudziestu lat. Ich świat wydaje się być poukładany: Peter jest odnoszącym sukcesy biznesmanem a Lisa cenioną projektantką butów. Pewnego dnia Lisa znika. Peter jest załamany. Jednak rozpacz zmienia się w furię gdy w komputerze żony znajduje jej intymne zdjęcia z innym mężczyzną. Ten sam człowiek - Ralph (Antonio Banderas) od lat wysyła Lisie e-maile. Zdruzgotany Peter podejmuje desperacką próbę zmierzenia się z przeszłością żony. Planuje poznać Ralpha i go zabić.
Na końcu prawie dowiadujemy się, że Lisa wcale nie zniknęła, ona umarła na raka mając u swego boku kochającego ją bardzo męża.
Nie nazwała bym tego filmu thrillerem, jest to raczej dramat. Aktorzy i ich wspaniała gra są niewątpliwie największą atrakcją tego filmu. Ja bardzo polecam.

Brak komentarzy: