piątek, 4 czerwca 2010

Facet z ogłoszenia.

plakat do filmu Facet z ogłoszenia (2005)plakat do filmu Facet z ogłoszenia (2005)

Sarah Nolan jest po trzydziestce i ... po przejściach. Rozwiodła się osiem miesięcy temu. Rozczarowana twierdzi, ze miłość jest ostatnią rzeczą, na jaką będzie miała kiedykolwiek ochotę. Zaniepokojeni depresyjnym stanem Sarah bliscy zawierają szyki i mając na względzie wyłącznie jej dobro, przekonują ją do powrotu do świata randek.
W wysiłkach tych przodują jej siostry, Carol i Christine oraz owdowiały ojciec Bill, wspaniały przykład na to, że internetowe randki mogą zakończyć się sukcesem. Poznał a ten sposób dziesiątki kobiet i od dawna wszystkie wieczory ma zajęte. Carol i Christine, podszywając się pod Sarah, umieszczają jej zdjęcie na stronie internetowej dołączając wiadomość: "Smakowita, zmysłowa, czarująca i zabawna, rozwiedziona kobieta szuka mężczyzny, z którym spędzałaby noce pod rozgwieżdżonym niebem. Musi lubić psy".
Zmuszona przez siostry Sarah ma przed sobą serię randek z potwornymi kandydatami. Jeden wydaje się całkiem obiecujący: intrygujący i nieco dziwny konstruktor łodzi, Jake Anderson, idealista patrzący na świat i miłość przez pryzmat powieści "Doktor Żywago". Jake jest jednak nieco zbyt żywy, a być może pragnie czegoś więcej, niż Sarah może mu w tej chwili zaoferować.
Kolejna nieoczekiwana okazja pojawia się w pracy. Bob Connor, świeżo po separacji, ojciec jednego z dzieci, którymi opiekuje się Sarah. Czarujący i opanowany Bob wydaje się kandydatem idealnym...
Polecam na wieczór we dwoje, może nic odkrywczego, ale za to dobrze zagrane i ogląda się z przyjemnością.

Brak komentarzy: