poniedziałek, 18 stycznia 2010

Przyszła mi ochota na gotowanie.


Bogato ilustrowany zbiór przepisów, z których można w 20 minut wyczarować apetyczne i smakowite dania. Kulinarny niezbędnik dla wszystkich zapracowanych smakoszy. "Kuchnia dla zabieganych" - to kopalnia oryginalnych przepisów na niebanalne, smaczne dania i pomysłów na ich dekorację wzbogacona tysiącem fotografii apetycznie wyglądających potraw. "Kuchnia dla zabieganych" podsunie ciekawe pomysły i pozwoli zaoszczędzić czas. Apetyt rośnie w miarę czytania i oglądania! "Kuchnia dla zabieganych" to kwintesencja sztuki kulinarnej!
Zrodziła się we mnie myśl o tym aby zacząć kolekcjonować książki kulinarne. A co mi tam, przydadzą się z całą pewnością. Tym bardziej, że oboje z Ukochanym Mężem zjeść coś dobrego sobie lubimy.

Przepisy na desery - od najprostszych po wykwintne: - klasyczne desery francuskie - najsłynniejsze desery z różnych stron świata - desery niskokaloryczne - ulubione desery Pierre'a Herme.Znana restauratorka zaprasza do krainy pełnej smaków, kolorów i zapachów. Zdradza tajniki wielu oryginalnych i wyszukanych, a jednocześnie prostych w wykonaniu potraw. Pokazuje jak można, również we własnej kuchni, stworzyć prawdziwe dzieło sztuki. Dopełnieniem barwnego, obfitującego w ciekawostki i praktyczne wskazówki tekstu są piękne fotografie. Ułatwią one wykonanie dań, a także staną się dla Czytelnika inspiracją i natchnieniem.

Brak komentarzy: