piątek, 23 października 2009

Książki, które pomagają.


Książka Coaching czyli restauracja osobowości w przystępny sposób udziela odpowiedzi na pytanie, czym jest coaching i w jakich sytuacjach bywa przydatny, a nawet niezastąpiony. Za każdym rozwiązanym na stronach książki problemem stoi jakaś coachingowa technika
i ćwiczenie. A wszystko to w historiach z życia wziętych i niezwykłych opowieściach z morałem.

To opowieść o przemianie, rozwoju, poszukiwaniach.
To opowieść o celach, dylematach i potrzebach.
To klucz do każdego celu, który przed sobą postawimy.


Maciej Bennewicz - Z wykształcenia socjolog. Menedżer, trener. Twórca Ośrodka Rozwoju Psychologicznego „Persona”. Współtwórca i prowadzący cykl programów edukacyjnych dla młodzieży w TVP (1997-99 r.). Psychoterapeuta indywidualnych i grupowy. Prowadził zajęcia i warsztaty w SWPS psychologii społecznej i psychoterapii, treningi interpersonalne i motywacyjne na Wydziale Psychologii UW, a także warsztaty z autoprezentacji i efektywności zawodowej na UW. Obecnie dyrektor rozwoju w firmie Norman Benett Group.
Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w branży szkoleń skierowanych do businessu. Supervisor zespołu trenerskiego. Lider i wykładowca Norman Benett Academy – Polskiej Szkoły Coachów.
Master Coach International Coaching Community. Doświadczony coach indywidualny i grupowy. Master NLP. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z dziedzin: Coaching i Mentoring, Kreatywność i Twórczość, Umiejętności Menedżerskich, Autoprezentacji i Wystąpień Publicznych, Budowania Zespołów, Kontaktu z Klientami, Komunikacji, Zarządzania Czasem. Jako trener zrealizował osobiście ponad 1000 dni szkoleniowych prowadzonych metodą warsztatową. Realizował i koordynował projekty businessowe między innymi dla Novartis, Ceramika Paradyż, Siemens, Ernst & Young, PZU, ING, NIK.Seria: Poradnik
Wydawca: G+J Gruner+Jahr Polska
Ilość stron: 471
Oprawa: Miękka
Format: 14.0x20.0cm
ISBN: 9788361299158
EAN: 9788361299158

1 komentarz:

Zaczytana pisze...

Książka jest bardzo rozwojowa, ale jak to bywa z tego typu książkami, jest też trudna, więc przeczytanie jej zajmie z pewnością troszkę czasu.

http://rozwoj-calanaprzod.blogspot.com/